Světlík transparentní

Kód: AX89 333
Značka: Thule
2 618 Kč / ks 2 164 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Vnější rám se skládá z rozměrově stabilního plastu ASA odolného vůči povětrnostním vlivům, který zajišťuje bezpečnou přilnavost…

Detailní informace

Barva: průhledná
Na objednávku | AX89 333
2 618 Kč / ks
2 164 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Vnější rám se skládá z rozměrově stabilního plastu ASA odolného vůči povětrnostním vlivům, který umožňuje bezpečnou přilnavost a těsnění při instalaci. Ovládací knoflík je připevněn ke straně tak, aby se otvor zůstal volný po celé ploše. Uzavřené světlíky Thule zajišťující trvalé nucené větrání 100 cm². Pro vývoj světlíků Thule byl kladen zvláštní důraz na spot spotřebu energie (0,15 - 2,5 A) a tichý provoz při vysoké rychlosti. Díky jejich aerodynamickému tvaru není nutný další spojler. Díky vloženému závěru s průběžnou kolejnicí a daleko vystupující vnější kapsli může dešťová voda perfektně odtéct. Ruční modely jsou vybaveny roletovou clonou, zatemňovací roletou obsaženou ve standardní dodávce pro všechny verze může být posuvná otevřena ve 3 různých polohách. Ve verzi s ventilátorem je střešní okno vybaveno 6 ventilačními a výfukovými režimy, energeticky úsporným a komfortním režimem a maximální cirkulací vzduchu je 20 m³ / min. Souprava ventilátoru lze dodatečně namontovat na všechna střešní okna Thule. Díky svému dokonalému systému šroubových svorek můžete střešní okno upravit bez dalších šroubů vedoucích do vnějšího pouzdra - nejlepší pojištění proti vniknutí vody do vozidla.

Technické údaje:

Instalační rozměry 40 x 40 cm, vnitřní rám 45,8 x 46,2 cm, vnější rozměry 45,9 x 47, 2 cm. Výška uzavřeného světlíku je 7,8 cm. Světlíky Thule lze použít se střechou o tloušťce 25 - 60 mm (od tloušťky střechy 40 mm pomocí soupravy s číslem 89 342). Materiály: vnější rám vyrobený z ASA, vnitřní rám z polystyrenu, slepý rám z ABS, bílý kryt z polypropylenu, průhledný kryt z polykarbonátu (Lexan).

Doplňkové parametry

Kategorie: Střešní okna
velikost: 400 × 400 mm
Material Textil: 100 % ABS Acrylnitril-Butadien-Styrol, 100% PC Polycarbonat, PS Polystyrol
tloušťka střešní: 25 - 60 mm
barva: průhledná
Rozměry (š x h x v): 45,9 × 47,2 × 7,8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.