PowerPack Basic s BCB 25/20

Kód: AX322/680
23 755 Kč / ks 19 632 Kč bez DPH

Zvolte variantu

BCB 25/20 & nbsp;

Detailní informace

Rozměry (š x v x h): 223 × 270 × 70 mm
Na objednávku | AX322/680
23 755 Kč / ks
19 632 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

PowerPack Basic lze použít paralelně s jakoukoli existující základní elektronikou v jakémkoli karavanu nebo karavanu. Pokud je připojen k síti (230 V), poskytuje BCB 25/20 dalších 20 A. Během jízdy běží BCB v režimu posilovače. V případě potřeby nabití, musí být nabíjecí proud 25 A, reguluje napájení nabíjecího napětí (nastavitelné podle typu použité baterie) a nabíjí mokré, gelové, LiFeP04 nebo AGM baterie s ideální charakteristikou IUoU. Zajištěn stálý nabíjecí hrdý pro vozidlo „Euro 5“ a „Euro 6“. Počítač filtruje MT iQ Základní obsažený v sadě zobrazuje další kapacitu baterie a použitý elektrický náboj.

Snadná a rychlá instalace: Vysokoproudé relé (80 A) a kabely jsou součástí sady. Instalace BCB a bateriového počítače je proto velmi snadná, a to i ve vozidlech s předinstalovaným systémem elektrického řízení (EBL).

Rozsah dodávky: MT BCB 25/20; MT iQ Basic; Sada kabelů BCB; vysokonapěťové relé 12 V 80 A; sada kabelů iQ Basic; pouzdro pro montáž na povrch, kabelový konektor, montážní základna.

Technické údaje:

MT BCB 25/20: Napětí systému: 12 V; Nabíjecí kapacita 230 V: +25 A; Režim Booster / Driving: 20 A (je-li to nutné); Nastavitelný typ baterie: Mokrý / Gel / LiFeP04 / AGM

Rozměry (Š x H x V): 223 x 270 x 70 mm

Základní baterie: < / b> Metoda měření: Indukční displej: Kapacita baterie v% a Ah; výkon (A) jako nabití nebo vybití

Rozměry (Š x H x V): 95 x 22 x 90 mm

Karavany a kempy jsou z výroby zřídka ideálně účinné. To se týká zejména palubní elektroniky. I když je dnes stále více spotřebitelů energie používá pro zvýšení pohodlí cestujících, nezbytná infrastruktura není k dispozici. V dnešní době jsou například kempy a karavany provádějící vysoce kvalitní palubní baterie ze závodu, ale často ještě plnit své plné kapacity nebo předčasně selhat, protože zjevně nejsou dostatečně nebo dostatečně nabity: Většinu času, funkční nabíjecí výkon je nedostatečný v zásuvce a / nebo během jízdy . Nabíjení baterií je navíc dočasně vypnuto u mnoha vozidel „Euro 5“ a „Euro 6“. PowerPacks od BÜTTNER ELEKTRONIK tyto problémy řeší. Mohou být vytvořeni jako jediná nabíječka nebo mohou být připojeni k existující palubní elektronice. Poskytují tedy spolehlivý nabíjecí proud (20 A; 30 A; 40 A), buď připojený k síti 230 V, nebo také během klesajícího nabíjení dynamiky. Všechny PowerPacky jsou dodávány s bateriovým počítačem, který zobrazuje další kapacitu. Perfektní pro tento systém je solární panel, který zajišťuje dobíjení, i když vozidlo stojí.

Instalace

PowerPack Basic a PowerPack I a II jsou dodávány s vysokonapěťovým relé (12 V; 80 A) a lze je snadno použít ve vozidlech s EBL . PowerPack Classic a Power + Classic Power Plus toto relé nezahrnují, protože výkonné BCB lze použít jako hlavní nabíječku pro vlastní konverzi nebo konverzi dodavatele. Pokud chcete tyto PowerPacky integrovat do existujícího systému, musíte další vysoce aktuální relé, které je třeba objednat zvlášť.

Pomoc při rozhodování

PowerPack Basic je ideální pro nováčky solárních systémů. BCB 25/20 se při jízdě chová jako posilovač (25 A) a poskytuje další nabíjecí hrdý 20 A při napájení 230 V. Pokud hledáte způsob, jak nabít baterii dodatečnou sluneční energií, PowerPack Classic I je vaše zařízení! Snadná instalace a spolehlivé informace o dalších kapacitních bateriích. Nabíjení baterie solární energie pracuje s PowerPack Classic I. Postačí kompenzovat standardní spotřební energii i TV / Sat bez dalšího přídavného napájení mezi jarem a podzimem. Pro dvojnou solární energii :, PowerPack Classic II by měla být vaše volba! Více nabíjecího výkonu při provozu ve stoje nebo při řízení poskytuje PowerPack Classic Power. Zajišťuje rychlé nabíjení, pokud je připojeno k síti 230 V nebo v doplňkovém režimu. Pokud potřebujete rychle nabít kapacitu baterie přes 200 Ah nebo LiFePO4, je PowerPack Classic Power Plus ideální. Stačí zkontrolovat, kolik sluneční energie vaše vozidlo potřebuje, ale naše zkušenost je taková, že s vyšší kapacitou přichází na palubu více spotřebičů energie a solární zařízení o výkonu 200 W nebo 320 Wp je tedy dobrá volba.

Doplňkové parametry

Kategorie: Solární komplety
Nennspannung: (AC) 230 V, (DC) 12 V
Rozměry (š x h x v): 223 × 270 × 70 mm
Velikost balení: 7 × 22,3 × 27 cm
Váha: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.