MPPT solární regulátor EPever XDS 1210N 100V / 10A – XTRA série, 12/24V

Kód: 463437
Neohodnoceno
1 990 Kč / ks 1 645 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

MPPT regulátor EPever XDS 1210N (10 A, 100 V) pro 12/24V systémy nabízí až o 30 % vyšší účinnost nabíjení. Kompatibilní s olověnými i Li-ion bateriemi, vhodný pro panely do 130/260 Wp.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MPPT solární regulátor EPever XDS 1210N ze série XTRA představuje moderní řešení pro efektivní správu ostrovních solárních systémů. Díky technologii MPPT (Maximum Power Point Tracking) dokáže zvýšit účinnost nabíjení až o 30 % oproti běžným PWM regulátorům. Regulátor pracuje jako měnič – přijímá vyšší napětí z FV panelů a převádí jej na optimální nabíjecí parametry podle typu baterie.

Podporuje FV panely s napětím až 100 V a maximálním nabíjecím proudem 10 A, což umožňuje použití široké škály solárních modulů. Je kompatibilní s olověnými (AGM, GEL) i lithium-iontovými bateriemi. Regulátor je vhodný pro 12V i 24V systémy a dovoluje maximální výkon panelů 130 Wp (12 V) nebo 260 Wp (24 V).

EPever XDS 1210N nabízí stabilní nabíjení, inteligentní algoritmus sledování výkonu a spolehlivý provoz i v náročných podmínkách ostrovních instalací – v karavanech, obytných vozech, chatách nebo menších solárních sestavách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola