Produkty
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Volný čas - piknik, sport


Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
Karavan3nec.cz » Volný čas - piknik, sport

Ať už trávíte svůj volný čas v pohybu s batohem na zádech nebo raději odpočinkově, vše potřebné vybavení naleznete právě v tomto oddělení. Vybrat si můžete ten správný batoh značky Deuter, ať už do města, na kolo nebo vysokohorskou turistiku. Pokud dáváte přednost vodním sportům, určitě Vás zaujmou nafukovací čluny a kajaky Sevylor. Naleznete zde také vše potřebné pro piknik: piknikové deky, batohy, piknikové koše, lucerny, termohrnky a termosky. A pokud si potřebujete užít ten správný relax, pořiďte si kvalitní houpací síť Amazonas, se kterou budete určitě maximálně spokojeni.

1, 2  další další

1, 2  další další
Kontakt
Zdeněk
Zdeněk
Tel: 737528182

Andrzej
Andrzej
Tel: 603233400

Aktuality
Elektronický katalog 2019 Elektronický katalog 2019

Sortiment zboží, které zatím nenaleznete na našich stránkách, můžete vybrat na www.frankana.de, nebo v elektronickém katalogu, e-mailem nám zašlete poptávku formou popisu a katalogového čísla. Následně Vám zašleme cenovou nabídku s podmínkami dodávky.


 

26.01.2019
Elektronický katalog náhradních dílů Elektronický katalog náhradních dílů

Náhradní díly

27.11.2018


script> (function(w,d,s,u,n,k,c,t){w.ZboziConversionObject=n;w[n]=w[n]||function(){ (w[n].q=w[n].q||[]).push(arguments)};w[n].key=k;c=d.createElement(s); t=d.getElementsByTagName(s)[0];c.async=1;c.src=u;t.parentNode.insertBefore(c,t) })(window,document,"script","https://www.zbozi.cz/conversion/js/conv.js","zbozi","136750"); zbozi("setOrder",{ "orderId": "", "totalPrice": "" }); zbozi("send");