Produkty
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

CESTUJTE BEZPEČNĚ A POHODLNĚ POMOCÍ APLIKACE SMART- TRAILER! (28.02.2018)

Co je SMART-Trailer?

Tradekar Benelux BV, výrobce technologie Enduro, vstoupil do společnosti E-trailer v roce 2016. E-Trailer vyvinul systém SMART Trailer. Od 1. ledna 2017 je Tradekar výhradním distributorem produktu SMART-Trailer. Zástupce fa. Tradekat pro český a slovenský trh je fa. Fliga spol. s r.o.

Pomocí systému SMART Trailers máte vždy k dispozici veškeré informace, které vám umožní pohodlně a bezpečně cestovat se svým přívěsem nebo karavanem. Jednotka E-Connect slouží jako základ systému. E-Connect váží méně než jeden kilogram a je trvale instalován ve vašem karavanu nebo přívěsu. Pomocí technologie Bluetooth můžete svůj smartphone připojit k zařízení E-Connect. Konstrukce systému s jedním centrálním připojením E-Connect a aplikací rozšiřitelnou o různé moduly umožňuje novými technologiemi získávat na váš smartphon bezprostřední informace o vašem karavanu nebo přívěsu.


Systém SMART Trailer zvyšuje komfort a bezpečnost vašeho výletu s karavanem nebo přívěsem. S přístrojem SMART Trailer jste vždy informováni o stavu karavanu nebo přívěsu prostřednictvím smartphonu. Aplikace, kterou nainstalujete do telefonu, je uživatelsky přívětivá a dostupná pro Android i iOS. Systém SMART Trailers může být instalován svépomocí a je snadno použitelný.

 

JEDNODUCHÁ A BEZPEČNÁ DO CELÉHO CÍLE?

·         Jednoduše víte o tlaku pneumatik, stavu baterie, vyvážení karavanu, nadmořské výšce a více ve vašem telefonu

·         Snadná a rychlá instalace

·         Vhodné pro všechny typy karavanů

·         Návrh zaměřený na jednoduchost: velké jasné ikony

·         Zvyšuje bezpečnost a komfort jízdy s karavanem

·         Modulární: Vyberte moduly, které vyhovují vaším požadavkům.

·         E-Connect: "Základ pro bezpečné a relaxační dovolenou."
E-Connect je řídicí jednotka systému SMART Trailer. Ovládá snímače a zajišťuje napájení senzorů. Připojíte svůj smartphone nebo tablet prostřednictvím rozhraní Bluetooth pomocí funkce E-Connect; Bez systému E-Connect systém nebude fungovat. Všechny ostatní moduly se připojují k zařízení E-Connect a pohodlně se zobrazí ve vaší aplikaci. E-Connect je nyní v obchodech!

·         E-Pressure „Správný tlak v pneumatikách.“  

·             Víte, že zbytečná spotřeba paliva s nesprávným tlakem vzduchu v pneumatikách podstatně zvyšuje riziko prasknutí? Modul tlaku v pneumatikách vás vždy informuje o stavu pneumatiky.

·         E-Level: "Vyrovnání karavanu"
Pomocí úrovně E můžete zjistit, zda je váš karavan v rovině. Snadno zkontrolujte aplikaci, pokud je karavan vyrovnán, například když jste v autě nebo točíte vyrovnývacím kolečkem.

·        
E-Mountain „Vyhněte přehřáté brzdy svého karavanu.“
S E-Mountain cestování s karavanem horami bezpečné. Přehřáté brzdy z hor patří do minulosti. Dostanete varování, pokud je riziko přehřátí brzd vysoké. Zastavte, abyste ochlazovali brzdy a předešli poškození. Můžete také použít E-Mountain jako výškoměr.

·         E-Charge: "Momentální stav baterie"
E-Charge nejen nabíjí baterii karavanu během jízdy, ale i když připojíte karavan do elektrické sítě. Tímto způsobem máte vždy energii a zdravou baterii!

·        
E-Teplota: "Teplotní čídla"

·          Pomocí funkce E-Temperature můžete měřit teplotu a vlhkost uvnitř nebo vně vašeho karavanu.  Protože E-Temperature je bezdrátový, můžete jej zavěsit kdekoli chcete. Například zvolte ledničku, abyste se ujistili, že vaše jídlo není zkažené. Funkce poplachu vás upozorní, až se dosáhne přednastavené teploty.

·        
E-Switch: "Zabezpečení karavanu."
Zapomněli jste někdy zavřít okno, střechu nebo dveře vašeho karavanu? Instalujte E-Switch snadno a bezdrátově na střešní nosič, okno nebo dveře a uvidíte, zda jste nepřehlédli něco otevřené. E-Switch má funkci poplachu, která Vás varuje, když je při jízdě něco otevřené.

 

Kontakt
Zdeněk
Zdeněk
Tel: 737 528 182

Andrzej
Andrzej
Tel: 603233400

Aktuality
Elektronický katalog náhradních dílů Elektronický katalog náhradních dílů

Náhradní díly

27.11.2018
Elektronický katalog 2018 Elektronický katalog 2018

Sortiment zboží, které zatím nenaleznete na našich stránkách, můžete vybrat na www.frankana.de, nebo v elektronickém katalogu, e-mailem nám zašlete poptávku formou popisu a katalogového čísla. Následně Vám zašleme cenovou nabídku s podmínkami dodávky.


 

03.01.2018