Produkty
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

CESTUJTE BEZPEČNĚ A POHODLNĚ POMOCÍ APLIKACE SMART- TRAILER! (28.02.2018)

Co je SMART-Trailer?

Tradekar Benelux BV, výrobce technologie Enduro, vstoupil do společnosti E-trailer v roce 2016. E-Trailer vyvinul systém SMART Trailer. Od 1. ledna 2017 je Tradekar výhradním distributorem produktu SMART-Trailer. Zástupce fa. Tradekat pro český a slovenský trh je fa. Fliga spol. s r.o.

Pomocí systému SMART Trailers máte vždy k dispozici veškeré informace, které vám umožní pohodlně a bezpečně cestovat se svým přívěsem nebo karavanem. Jednotka E-Connect slouží jako základ systému. E-Connect váží méně než jeden kilogram a je trvale instalován ve vašem karavanu nebo přívěsu. Pomocí technologie Bluetooth můžete svůj smartphone připojit k zařízení E-Connect. Konstrukce systému s jedním centrálním připojením E-Connect a aplikací rozšiřitelnou o různé moduly umožňuje novými technologiemi získávat na váš smartphon bezprostřední informace o vašem karavanu nebo přívěsu.


Systém SMART Trailer zvyšuje komfort a bezpečnost vašeho výletu s karavanem nebo přívěsem. S přístrojem SMART Trailer jste vždy informováni o stavu karavanu nebo přívěsu prostřednictvím smartphonu. Aplikace, kterou nainstalujete do telefonu, je uživatelsky přívětivá a dostupná pro Android i iOS. Systém SMART Trailers může být instalován svépomocí a je snadno použitelný.

 

JEDNODUCHÁ A BEZPEČNÁ DO CELÉHO CÍLE?

·         Jednoduše víte o tlaku pneumatik, stavu baterie, vyvážení karavanu, nadmořské výšce a více ve vašem telefonu

·         Snadná a rychlá instalace

·         Vhodné pro všechny typy karavanů

·         Návrh zaměřený na jednoduchost: velké jasné ikony

·         Zvyšuje bezpečnost a komfort jízdy s karavanem

·         Modulární: Vyberte moduly, které vyhovují vaším požadavkům.

·         E-Connect: "Základ pro bezpečné a relaxační dovolenou."
E-Connect je řídicí jednotka systému SMART Trailer. Ovládá snímače a zajišťuje napájení senzorů. Připojíte svůj smartphone nebo tablet prostřednictvím rozhraní Bluetooth pomocí funkce E-Connect; Bez systému E-Connect systém nebude fungovat. Všechny ostatní moduly se připojují k zařízení E-Connect a pohodlně se zobrazí ve vaší aplikaci. E-Connect je nyní v obchodech!

·         E-Pressure „Správný tlak v pneumatikách.“  

·             Víte, že zbytečná spotřeba paliva s nesprávným tlakem vzduchu v pneumatikách podstatně zvyšuje riziko prasknutí? Modul tlaku v pneumatikách vás vždy informuje o stavu pneumatiky.

·         E-Level: "Vyrovnání karavanu"
Pomocí úrovně E můžete zjistit, zda je váš karavan v rovině. Snadno zkontrolujte aplikaci, pokud je karavan vyrovnán, například když jste v autě nebo točíte vyrovnývacím kolečkem.

·        
E-Mountain „Vyhněte přehřáté brzdy svého karavanu.“
S E-Mountain cestování s karavanem horami bezpečné. Přehřáté brzdy z hor patří do minulosti. Dostanete varování, pokud je riziko přehřátí brzd vysoké. Zastavte, abyste ochlazovali brzdy a předešli poškození. Můžete také použít E-Mountain jako výškoměr.

·         E-Charge: "Momentální stav baterie"
E-Charge nejen nabíjí baterii karavanu během jízdy, ale i když připojíte karavan do elektrické sítě. Tímto způsobem máte vždy energii a zdravou baterii!

·        
E-Teplota: "Teplotní čídla"

·          Pomocí funkce E-Temperature můžete měřit teplotu a vlhkost uvnitř nebo vně vašeho karavanu.  Protože E-Temperature je bezdrátový, můžete jej zavěsit kdekoli chcete. Například zvolte ledničku, abyste se ujistili, že vaše jídlo není zkažené. Funkce poplachu vás upozorní, až se dosáhne přednastavené teploty.

·        
E-Switch: "Zabezpečení karavanu."
Zapomněli jste někdy zavřít okno, střechu nebo dveře vašeho karavanu? Instalujte E-Switch snadno a bezdrátově na střešní nosič, okno nebo dveře a uvidíte, zda jste nepřehlédli něco otevřené. E-Switch má funkci poplachu, která Vás varuje, když je při jízdě něco otevřené.

 

Kontakt
Zdeněk
Zdeněk
Tel: 737528182

Andrzej
Andrzej
Tel: 603233400

Aktuality
Elektronický katalog 2019 Elektronický katalog 2019

Sortiment zboží, které zatím nenaleznete na našich stránkách, můžete vybrat na www.frankana.de, nebo v elektronickém katalogu, e-mailem nám zašlete poptávku formou popisu a katalogového čísla. Následně Vám zašleme cenovou nabídku s podmínkami dodávky.


 

26.01.2019
Elektronický katalog náhradních dílů Elektronický katalog náhradních dílů

Náhradní díly

27.11.2018


script> (function(w,d,s,u,n,k,c,t){w.ZboziConversionObject=n;w[n]=w[n]||function(){ (w[n].q=w[n].q||[]).push(arguments)};w[n].key=k;c=d.createElement(s); t=d.getElementsByTagName(s)[0];c.async=1;c.src=u;t.parentNode.insertBefore(c,t) })(window,document,"script","https://www.zbozi.cz/conversion/js/conv.js","zbozi","136750"); zbozi("setOrder",{ "orderId": "", "totalPrice": "" }); zbozi("send");