Produkty
  WC
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Karavan3nec.cz » Chemie » WC

Silný koncentrát pro Chemické WC (náhrada Dometic) 5L

Naše cena s DPH:
395 Kč
Běžná cena:
500 Kč
Sleva:
21%
  
Katalog č.
500/011
Expedice:
Skladem v e-shopu
Záruční doba:
2 roky
Popis

 

  ZAVÁDĚCÍ CENA 395 Kč

Silný pětilitrový koncentrát pro Chemické WC:

 Mobile Toilet

 

Jedná se o velmi silný koncentrát pro rozklad fekálii do přenosných toalet. Je velmi účinný a jeho přednosti je velmi dlouhá působnost . Tento výrobek získal mnoho ocenění. Jedno  pětilitrové balení postačí na 50 náplní.

Výrobek neobsahuje formaldehyd a zahušťovadla (formaldehyd poškozuje akrylové prvky v nádržích a může být zdraví škodlivý). Je založen na léčivé látce, která zajišťuje bezpečnost uživatele (nepoškozuje prvky spolupracující s toaletou, jako jsou gumové prvky, čerpadla atd.). Pracuje v širším rozsahu teplot -20 až 45 stupňů a má účinnost až 15 dnů Výrobek má vyšší koncentraci a lepší mísitelnost, oproti obdobným výrobkům na našem trhu. Poskytuje příjemnou vůni. Omezuje usazeniny na vnitřní straně odpadních nádrží. Zabraňuje rozvoji bakterií.

 

Galerie

Dotaz na prodavače

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

script> (function(w,d,s,u,n,k,c,t){w.ZboziConversionObject=n;w[n]=w[n]||function(){ (w[n].q=w[n].q||[]).push(arguments)};w[n].key=k;c=d.createElement(s); t=d.getElementsByTagName(s)[0];c.async=1;c.src=u;t.parentNode.insertBefore(c,t) })(window,document,"script","https://www.zbozi.cz/conversion/js/conv.js","zbozi","136750"); zbozi("setOrder",{ "orderId": "", "totalPrice": "" }); zbozi("send");